Spotkanie Komendanta Powiatowego Policji z Burmistrzem Miasta i Gminy Piotrków Kujawski
Spotkanie było okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę oraz omówienia obecnego stanu bezpieczeństwa w gminie, a także planów na przyszłość.
Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie inspektor Maciej Estkowski spotkał się z Burmistrzem Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Panem Jędrzejem Kucharskim. Spotkanie odbyło się w miejscowy posterunku w obecności jej kierownika komisarza Adriana Piaseckiego.
Komendant podziękował za okazaną pomoc ze strony samorządu, podczas remontu budynku posterunku. Pomoc ze strony lokalnego samorządu jest przykładem dobrej współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Podczas spotkania omówiono m.in. sprawy bezpieczeństwa podczas tegorocznych wakacji.
Autor: aspirant sztabowy Marcin Krasucki
oficer prasowy KPP Radziejów